3 نکته در نظافت منزل

3 نکته در نظافت منزلReviewed by Admin on Feb 3Rating:

شما می دانید نوع. مهم نیست اگر شما در خانه خود برای یک رویداد هستید و یا فقط با یک سفر غیر رسمی از خانه بیرون بروید – خانه هایشان همیشه بی نظیر تمیز هستند (و ظاهرا بدون زحمت). آنها می دانند که شما نمی دانید؟ ما سه اسرار بی نظیر پاک می کنیم.

1. ساده تر است که آن را به طور مداوم تمیز نگه دارید، از سعی کنید برای تمیز کردن چیزی که ریل رفته است
چه چیزی غم انگیزتر می شود: پس از صرف غذا و یا تلاش برای تمیز کردن یک آشپزخانه که برای یک هفته ارزش وعده های غذایی پخته نشده است، به آشپزخانه خود بیفزایید؟ اگر چه در حال حاضر – لحظه ای تنبل و وسوسه انگیز – ممکن است مانند هیچ معامله بزرگ برای ترک این ظروف / خاک / شمع برای فردا احساس کنید. اما بسیاری از افراد تا زمانی که لست هستند و شما خود را با یک خانه است که احساس می کند بیش از حد استرس برای مقابله است. اما انجام کارهای کوچک در طول روز و هفته – با انجام کارهایی که با آنها انجام می شود، کارهای خود را به عقب می اندازید، تمیز کردن به همان ترتیب – زمان کمتری را طول می کشد و احساس راحتی بیشتری می کند. انجام این کار – به علاوه نگهداری به برنامه منظم تمیز کردن – شما را با یک خانه تمیز و تمیز برای شرکت آماده می کند که می توانید بیشتر از آن لذت ببرید.

چگونه می توانید خانه خود را در 20 دقیقه یک روز به مدت 30 روز پاک کنید
خانه ای که خود را پاک می کند: قدرت یک برنامه تمیز کردن هفتگی
7 راه برای تمیز کردن خانه سخت تر از آن است که باید انجام دهید
5 نکات بدون شکست برای شمارنده های بی نظیر در تمام طول سال های طولانی

2. آنها می دانند که مواد بیشتر به تمیز کردن بیشتر کمک می کنند
به معنای واقعی کلمه، چیزهای بیشتری در خانه شما به معنای چیزهایی است که برای تمیز کردن می کنید. چیزهای بیشتری که در آشپزخانه شما قرار می گیرند، چیزهای بیشتری را جمع آوری گرد و غبار و غلیظ آشپزخانه های چرب می کنند. چرت و پرت های بیشتری در صفحات لپ تاپ شما، چیزهای بیشتری که باید فقط برای کش رفتن حرکت کنید. حتی بیشتر مبلمان شما به معنای بیشتر shoving، هل دادن و حرکت از راه شما باید برای انجام یک کار تمیز کردن کامل انجام شده است. شما لازم نیست که در یک خانه خالی زندگی کنید تا تمام وقت آن را بدون نیاز به پاکیزه نگه دارید، اما اگر شما مشغول نگه داشتن یک اتاق خاص یا یک منطقه خاص هستید، به طور منظم، ممکن است بخواهید بررسی کنید که چه چیزی می توانید بدون آن زندگی کنید و یا اینکه آیا هر چیزی که شما می توانید حذف کنید به طور مرتب آسان تر تمیز کردن وجود دارد.

3. آنها می دانند که چگونه آن را بهتر از شما انجام می دهند
آنها می دانند که حتی بهترین ما هفته ها (گاهی اوقات ماه ها) است که در آن همه چیز به طور عمیقی پاک می شود، هر بار. اما افرادی که خانه هایی دارند که همیشه به نظر می رسند، گاهی اوقات ظاهر پاکیزگی را از بین می برند و به سادگی می دانند که بهترین مکان ها زمان و انرژی محدودی را برایشان فراهم می کنند تا کل خانه تمیزتر شود (حتی اگر هر یک از اینچ مربع اخیرا پوسته نباشد)

 

شرکت آریا بزرگترین شرکت خدمات نظافتی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید